's-Gravenweg 363

Capelle aan den IJssel Vraagprijs: € 1.295.000,- k.k.
Verkocht
  • Woonoppervlakte 176 m2
  • Perceeloppervlakte 1130 m2
  • Aantal slaapkamers 4
  • Bouwjaar 1996

Omschrijving

Soms krijg je als makelaar een huis te koop waar je al 100 keer langs bent gelopen. Of in dit geval gefietst. Als kind fietste ik langs deze huizen naar de middelbare school en toen vond ik ze al fascinerend. En nu 25 jaar later mag je er een verkopen!

Aan de 's-Gravenweg, aan de rand van Nieuwerkerk aan den IJssel, liggen deze drie moderne villa's achter elkaar. En de voorste woning is nu te koop. Een fantastische ligging aan een prachtig rustig stuk met door de ligging aan de voorzijde altijd wat te zien. De woningen liggen op een eiland, direct aan de golfbaan en vanuit alle ruimtes in het huis is er dan ook een fraai en vrij uitzicht. En absolute privacy.

Deze onder architectuur gebouwde, vrijstaande villa meet 205 m2 (incl. de dubbele inpandige garage), ligt op slechts 10 autominuten van Rotterdam en bevindt zich op een perceel van 1.130 m2 (eigen) grond.

De woning is vanaf de ’s-Gravenweg te bereiken door een afgesloten en op afstand bedienbaar hekwerk waarin ook de brievenbussen en de intercom zijn opgenomen. In 2016 is de met siergrind geplaveide oprijlaan aangelegd.

Persoonlijke tekst van de eigenaar:
Dit huis is gebouwd in de stijl van Frank Lloyd Wright. Kenmerken van Lloyd Wright zijn overstekende daken, waardoor een open sfeer ontstaat in de omgeving. Wij hebben hier 27 jaar met veel plezier gewoond.

Begane grond:
Entree, imposante hal met een statig trappenhuis en een vide. In de hal bevindt zich het toilet en de meterkast. Vanuit hier is er toegang tot de woonkamer maar ook tot de keuken.

De woonkamer is slim gesitueerd aan de zuidwest kant van het huis en is dus van daglicht gegarandeerd. Hier zijn eigenlijk drie ruimtes te vinden. Het kantoor aan de voorzijde, het riante zitgedeelte met open haard (gas) en het eetgedeelte (vanaf hier is ook de hal te bereiken). Er zijn twee dubbele deuren naar het buitenterras en de tuin aanwezig. De vloer is afgewerkt met natuurstenen tegels met vloerverwarming en er is een schuurplafond toegepast.

Aan de andere kant van de hal bevindt zich de keuken, voorzien van diverse inbouwapparatuur. Vanuit hier is de bijkeuken (met toegang naar buiten) en de dubbele garage te bereiken. De bijkeuken is voorzien van een vaste schuifwandkast en de wasmachineaansluiting. De garage is voorzien van twee garagedeuren, verwarming en elektra. Hier is ook de CV-installatie geplaatst.

1e verdieping:
Overloop rond de statige trap en de vide. Op de overloop is een separaat toilet te vinden evenals grote bergkast en een deur naar het balkon. Op deze verdieping zijn drie slaapkamers en twee badkamers te vinden, waarvan één badkamer zich in de hoofdslaapkamer bevindt. Deze badkamer is voorzien van een ligbad, een meubel en een bidet. De tweede badkamer is voorzien van een douche en een meubel. Verder is de hoofdslaapkamer voorzien van een vaste schuifwandkast.

Tuin:
De tuin is in een bijzonder goede conditie en is zeer speels ingedeeld met verschillende terrassen op alle gewenste zonliggingen. Zo is er een onderheid terras rondom het huis maar is er ook een leuk zitje aan het water.

Bijzonderheden:
Het geheel is gelegen op eigen grond en wordt afgesloten met een hekwerk. Het onderhoud en de energiekosten van de brug, het hekwerk, de intercom, de oprit, de buitenverlichting en het groentalud aan de oostzijde zijn voor gezamenlijke rekening van de 3 woning- eigenaren. Voor de eigen woning/ garage zijn er voor de deur 3 eigen parkeerplaatsen .

Over de architectuur:
De villa met rondom tuin is geïnspireerd door de beroemde Amerikaanse Frank Lloyd Wright en ontworpen in zijn befaamde pagode stijl met dakoverstekken. Het ontwerp maakt onderdeel uit van een drietal woningen in dezelfde stijl, die wel onderling verschillen in uitvoering, afmetingen en inhoud, maar gezamenlijk harmonieus zijn gelegen op een door een brug en hekwerk van de weg afgesloten wooneiland van ca. 3.300 m2.

Afmetingen:
Bekijk de afmetingen van dit huis op de (interactieve) plattegronden die we hebben laten maken!

Kadastrale gegevens:
Gemeente : Capelle aan den IJssel
Sectie : A
Nummer : 6577
Grootte : 1.130 m2

Naast het hoofdperceel zijn er nog twee mandelige percelen waar iedere eigenaar 1/3 eigenaar van is.

Bouwjaar : 1996
Inhoud : 772 m3
Gebruiksoppervlakte wonen : 176 m2
Overige inpandige ruimte : 29 m2
Gebouwgebonden buitenruimte : 67 m2
Externe bergruimte : 0 m2

Gebruiksoppervlakte woningen:
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

Rechtsgeldige koopovereenkomst pas ná ondertekening:
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ‘ondertekende koopovereenkomst’.

Van der Panne woning- & bedrijfsmakelaardij is de makelaar van de verkoper. Neem uw eigen NVM-makelaar mee, voor goed advies bij de aankoop van uw nieuwe woning!

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Overdracht

Status Verkocht
Aanvaarding In overleg

Bouwvorm

Soort object Woonhuis
Soort woning Villa
Type woning Vrijstaande woning
Bouwjaar 1996
Bouwvorm Bestaande bouw
Ligging Aan water, buiten de bebouwde kom, landelijk gelegen

Indeling

Woonoppervlakte 176 m²
Perceeloppervlakte 1130 m²
Inhoud 772 m³
Aantal woonlagen 2

Energie

Energieklasse C
Energie einddatum woensdag 2 maart 2033
Isolatie Volledig geïsoleerd
Warmwater Cv ketel
Verwarming Cv ketel, vloerverwarming gedeeltelijk

Buitenruimte

Tuin Tuin rondom
Hoofdtuin Tuin rondom
Achterom Nee
Kwaliteit tuin Verzorgd

Bergruimte

Garage Aangebouwd steen, eigen parkeerplaats
Schuur / Berging Vrijstaand hout
Voorzieningen Verwarming, elektra, water

Parkeergelegenheid

Voorzieningen Op eigen terrein

Dak

Dak Samengesteld dak

Overig

Permanente bewoning Ja
Onderhoud binnen Uitstekend
Onderhoud buiten Uitstekend
Huidig gebruik Woonruimte
Huidige bestemming Woonruimte

Voorzieningen

Voorzieningen Mechanische ventilatie, alarminstallatie, tv kabel

Kadastrale gegevens

Gemeente Capelle aan den IJssel
Sectie A
Perceelnummer 6577
Oppervlakte 1130 m²
Eigendomssituatie Volle eigendom
BEFRAMED_2981_website
Interesse in deze woning?

Kirsten helpt u graag

Delen

Vergelijkbare objecten

Tjaliehof 15

Capelle aan den IJssel Vraagprijs: € 695.000,- k.k.
  • 284 m2
  • 150 m2
  • 5 kamers
fundawonen-logo
logo
image004
TMI_logo_2018_RGB_jpg
VGC_keurmerk_nw_zwart-grijs
nwwi
logo_NVM_business_staand_CMYK
keyboard_arrow_up