Van der Panne woning- & bedrijfsmakelaardij
Van der Panne woning- & bedrijfsmakelaardij

Braamberg 112

Capelle aan den IJssel Vraagprijs: € 335.000,- k.k.
  • Woonoppervlakte 81 m2
  • Aantal slaapkamers 2
  • Bouwjaar 1978

Omschrijving

Welkom in dit sfeervolle 3-kamer appartement aan de Braamberg! Het appartement is gelegen op de derde verdieping (geen bovenburen!) en heeft maar liefst twee zonnige balkons. Verder beschikt het appartement over een ruime woonkamer, een open moderne keuken, twee comfortabele slaapkamers en een badkamer. De afgesloten parkeerplaats en berging op de begane grond maken het plaatje compleet. De ligging is ideaal te noemen, de woning ligt op loopafstand van winkelcentrum De Terp, (basis)scholen, (speel)voorzieningen, openbaar vervoer en er is een goede verbinding richting de uitvalswegen A16/A20.

Persoonlijke tekst eigenaar:
Na jaren met veel plezier hier te hebben gewoond, is het voor ons tijd voor een nieuwe stap. We genieten echter nog steeds elke dag van dit fijne huis: de ruime woonkamer, de balkons waar je heerlijk kan vertoeven, de rustige, fijne sfeer van de Bergenbuurt met tegelijkertijd de ideale ligging met winkels en de metro op loopafstand. We laten dit mooie plekje dan ook met een goed gevoel en mooie herinneringen achter en hopen dat de nieuwe bewoner(s) er net zo van gaan genieten als wij hebben gedaan!

Begane grond:
Afgesloten door een moderne hoofdingang, voorzien van videofooninstallatie, entree met trappenhuis, lift en toegang tot de bergingen en parkeerplaatsen.

Derde verdieping:
Entree van de woning. Hal met meterkast en vaste kast met opstelling van de CV-ketel (2017) en de WTW-unit (2003). Toegang tot de lichte en royale woonkamer. Het appartement is voorzien van een nette laminaat vloer met vloerverwarming. Doormiddel van de schuifpui in de woonkamer is het eerste balkon bereikbaar. De woonkamer staat in verbinding met de moderne keuken welke voorzien is van diverse inbouwapparatuur waaronder een 5-pits gaskookplaat met afzuigkap, oven, koel-vriescombinatie en een vaatwasser. Door de L-opstelling is er veel bergruimte in de keuken aanwezig.

Via de tussenhal is er toegang tot de twee ruime slaapkamers, het toilet (wandcloset en fonteintje) en badkamer. De fraaie badkamer is voorzien van een douchecabine, wastafel met meubel en een designradiator. Tevens bevind zich hier een aansluiting voor de wasmachine.

Via de twee slaapkamers is er toegang tot het tweede royale balkon. Doordat het appartement gelegen is op de bovenste verdieping, zijn er geen bovenburen en biedt het dakterras een mooi, vrij uitzicht over de wijk. 

Bijzonderheden:
Het appartement is voorzien van kunststofkozijnen met HR++ dubbelglas. Bij de woning behoort een separate berging en een eigen parkeerplaats gelegen in de afgesloten parkeergarage. Het appartementencomplex beschikt over een actieve VvE. De VVE-bijdrage is € 208,- per maand (incl. berging en parkeerplaats).

Afmetingen:
Zie de (interactieve) plattegronden voor de afmetingen van de woning.

Bouwjaar : 1978
Inhoud : 258 m³
Gebruiksoppervlakte wonen : 81 m²
Overige inpandige ruimte : 0 m²
Gebouwgebonden buitenruimte : 17 m²
Externe bergruimte : 16 m²

Gebruiksoppervlakte woningen:
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

Rechtsgeldige koopovereenkomst pas ná ondertekening:
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ‘ondertekende koopovereenkomst’.

Van der Panne woning- & bedrijfsmakelaardij is de makelaar van de verkoper. Neem uw eigen NVM-makelaar mee, voor goed advies bij de aankoop van uw nieuwe woning!

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Overdracht

Status Beschikbaar
Aanvaarding In overleg

Bouwvorm

Soort object Appartement
Bouwjaar 1978
Bouwvorm Bestaande bouw
Ligging In een woonwijk, vrij uitzicht

Indeling

Woonoppervlakte 81 m²
Inhoud 258 m³
Aantal woonlagen 1

Energie

Energieklasse C
Energie einddatum zaterdag 12 juni 2027
Isolatie Dubbel glas, hr glas
Warmwater Cv ketel
Verwarming Cv ketel, vloerverwarming gedeeltelijk, warmtepomp terugwininstallatie

Buitenruimte

Tuin Zonneterras
Hoofdtuin Zonneterras
Oppervlakte hoofdtuin 14 m²
Ligging hoofdtuin Noord
Achterom Nee
Kwaliteit tuin Verzorgd

Bergruimte

Garage Geen garage
Schuur / Berging Box

Parkeergelegenheid

Voorzieningen Parkeergarage

Dak

Dak Plat dak

Overig

Permanente bewoning Ja
Onderhoud binnen Goed
Onderhoud buiten Goed
Huidig gebruik Woonruimte
Huidige bestemming Woonruimte

Voorzieningen

Voorzieningen Mechanische ventilatie, lift

Kadastrale gegevens

Gemeente Capelle aan den IJssel
Sectie C
Perceelnummer 5656
Eigendomssituatie Volle eigendom
VanderPanne-HR-6889
Interesse in deze woning?

Kirsten helpt u graag

Delen

Vergelijkbare objecten

Kringdans 31

Capelle aan den IJssel Vraagprijs: € 475.000,- k.k.
  • 112 m2
  • 107 m2
  • 4 kamers
fundawonen-logo
logo
VGC_keurmerk_nw_zwart-grijs
nwwi
logo_NVM_business_staand_CMYK